Time to Say Goodbye - ARNOLD !

Pożegnania z piłką nadszedł czas...

Dziękujemy Arnoldowi za wszystkie lata, w których godnie reprezentował barwy LKS Wojnowice. Myślę, że nie jednemu łezka pojawiła się w oku gdy z głośników zabrzmiał utwór "Time to Say Goodbye" Andrei Bocellego gdy z murawy schodził Arnold. Mogliśmy wymyślać nie wiem jakie scenariusze jego pożegnania ale to co działo się tego dnia przebiło chyba wszystkie marzenia. Po dzisięciu minutach, które miał planowo zagrać wynik brzmiał 2:0 i to obie bramki strzelił właśnie on. Symboliczne przekazanie koszulki Patrykowi niech będzie znakiem kontynuacji sportowego ducha i dobrej przyszłości klubu. Mamy nadzieję, że swoje ogromne doświadczenie boiskowe Arni przekaże młodemu pokoleniu poprzez zaangażowanie w ich trening i działalność w Zarządzie naszego klubu.

Link do filmików z tego dnia >>>  ALBUM Z FILMAMI

Powiązana galeria: